17 Nisan 2013 #1748542

Vodafone İstanbul'un Göbeğinde Konuşamıyorum!

8 yıldır Avea hat kullanıyordum. Son 2 aydır sorun yaşadığım için Vodafone'a taşıdım (Red Mini). Dün sabah hattım açıldı. İş yerimde (Ataşehir) bina içinde çekiyor görünüyor arama yapınca şekebe aramaya başlıyor. Bina dışında ise sesim karşı tarafa kesik kesik gidiyor. Kendi hattımdan Vodafone Çağrı merkezini 3 kez aradım hat kesildi.


Kendi hattımı başka telefona taktım gene kesildi hat. Çağrı merkezi çok ilgisiz, bu tip sorunları çok olağan karşılıyor. Çözümü en çok 15 gün sürermiş. Memnuniyet garantisi falan diyorsunuz ben hattımı şimdi iptal etsem 2 gün kullanamadığım halde 85 tl ödemek zorundaymışım. Ayrıca bina içinde 3g çekmiyor ve internet yavaş.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet25 Nisan 2013

  Evet sorun bayinizin bana verdiğin simkarttaymış. Ayrıca simkart telefonumada zarar vermiş. Bugün telefonumu bayinize teslim ettim. Yaptıracaklar. Maduriyetim gideriliyor teşekkür ederim. Kaybettiğim vakti kimse telafi edemez. Iphone4 kullanırken onu tamir edilmek üzere bayinize verdiğim için şuan Nokia2730 kullanıyorum. Siz tahmin edin artık halimi.

 • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölgede kapsama kaynaklı sorun görüntülenmemiş olup, cihaz,simakrt kaynaklı sorun yaşamakta olduğunuz bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet19 Nisan 2013

  5 gün oldu hala bir cevap yok. RED ayrıcalığı buymuş demek ki. TV deki reklamlara kesinlikle inanmayın....

 • Vodafone Temsilcisi17 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön