29 Ocak 2014 #2264086

Vodafone İstanbul'un Göbeğinde Çekmiyor!

Bu ay bazı sıkıntılardan ötürü Vodafone'a geçiş yaptım ama evimin bulunduğu yerde Vodafone'un çekim kalitesi kat ve kat kötü çıktı.İstanbul'un göbeği Üsküdar'da oturduğum halde telefonumun sinyali 1-2 dişi geçemiyor.Ve görüşmelerim hep kesik kesik oluyor.Problemin kaynağı ise alt yapı eksikliği.Şu resme bakarsanız http://ti******telefonumun evimin etrafında bağlandığı çeşitli baz istasyonlarının tek resimde birleştirilmiş hali var. Tam evimin bulunduğu bölge(kırmızı bölge) etkin kapsama alanı dışında kalıyor. Eğer 15 gün içinde bu problem çözülmezse tekrar operatör değiştireceğim.

Muhammed 35 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed30 Ocak 2014

    Bir baz istasyonu planlanıyormuş güyya ama komşularımdan vodafone kullananlara sordum burada senelerdir bu şekilde vodafone'un kalitesi diyorlar.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 29/01/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön