Vodafone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Vodafone İstanbul'da Çatı Katta 4.5G Dramı

1.957görüntüleme
Devrim
Devrim 13 Kasım 2020 02:53

Konum : İstanbul Sultangazi Vodafone ~ Problem!

Öncelikle normal bir internet kullanıcısı olmadığımı anlamanız için belirtmek isterim Elektrik Elektronik Mühendisiyim.

LTE-Advanced bir 4G sistemidir. LTE-Advanced'in LTE’den farkı, birden çok ayrı taşıyıcıyı birleştirerek 300/450 Mbps. "https://tr.Wikipedia.org/wiki/LTE"

Xiaomi Mi 6 Cihaz ile gece saat 1:53 ' te yapılmış bir testin ekran görüntüsünü paylaştım ki bu konunun hatların yoğunluğuyla ilgilidir gibi yalanlarla geri dönüş olmasın. Merak etmeyin evdeki diğer Vodafone telefonlar ile de hız testi yaptım telefonları kaldırıp terastan baz istasyonuna doğruda çevirdim sonuç aynı.

4.5G ile ev içerisinde 23ms ping ve 7,05 Mbps down 1,17 Mbps up hızı veriyor. Ayrıca hiçte stabil olmadığını grafikten görebilirsiniz bir aşağı, iki yukarı değil iki daha aşağı.

Max Speed beklentimiz olmamakla birlikte 4.5G den en azından 16 Mbps sabit hız beklenir ki internetin temel ihtiyaçları olan video izleme, yazı okuma gibi olayları gerçekleştirirken 5G'yi hedefleyen! Ülkemiz ve siz #Vodafone Yanımda değil #Vodafone uzakta hakkında iyi fikirler sahibi olalım.

Fotoğraflarda bulunduğum konumda Vodafone 4.5G'nin çektiğini ve yaptığım hız testi sonuçlarını görebilirsiniz.

Bu mesaj Vodafone'dan bir dönüş almak için değildir. Buraya herhangi bir şekilde dönüş yapmayın bize parasını ödediğimiz hızı verin artık!  

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler