21 Ocak 2014 #2246695

Vodafone İstanbul Gibi Bir Yerde Çekmiyor!

Yıllardır Vodafone hat kullanıyordum.Fakat Gaziosmanpaşa'da Barbaros Hayrettin Paşa Mah. 1004 Sok.ta bulunan evime taşındığımda hiç sinyal vermedi. Telefonla konuşmak için camdan dışarı kafamı uzatmam gerekiyordu. Vodafone'a bu durumu ilettiğimde bana verdikleri cevap kimse bununla ilgilenmez, siz hattınızı değiştirin oldu.


Bizim mahallede herkesin durumu böyle. İstanbul gibi bir yerde telefon nasıl çekmez ve nasıl hiç kimse ilgilenmez? Paket satmayı biliyorsanız insanların mağduriyetleriyle de ilgilenin ki o para size helal olsun!

Ebru 53 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 28.01.2014 Tarihinde saat 21:41 de ve 28.01.2014 tarihin de saat 21:42 de ve 29.01.2014 tarihin de saat 19:26 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön