31 Mart 2014

Vodafone İşgüzarlık Yapıyor!

Numaramı taşımak için Vodafone şubesine gittim.Bir paketi anlattılar, olur dedim 29/3.Sonra paketi araştırdım ve kullanamayacağımı anladım çünkü paketin son tarihi 31/3.Saat 23 civarı müşteri hizmetlerini aradım, 31Mart'a kadar hattımın aktif olamayacağını,yardımcı olunmasını istedim.

Uzun görüşmenin sonunda kaydımı oluşturduklarını tekrar arayacaklarını söylediler.Sabah gelen sms'te Vodafone ile iletişime geçmem yazıyordu.Kullandığım hattımın "bana ait olmadığını" "hattımın iptal olduğunu" söylediler. Oysa e-devlet ve BTK hattı bana ait gösteriyor ve iptal olduğunu söyledikleri hat ile onları ararken.

Kemal 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi31 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön