12 Mayıs 2014

Vodafone İş Yerimizde Çekmiyor!

Vodafone çekmiyor. İstanbul, Pendik merkez mahallelerinden birinde işyerimiz mevcuttur. Burada herkes Vodafone abonesi. İki haftadır Vodafone işyerimizde çekmemektedir. Dışarı çıkınca çekiyor ancak işyerine girince sorun yaşıyoruz. İşlerimizi yapamaz hale geldik. Taahhütlü olmasak hat değiştireceğiz ancak elimiz kolumuz bağlı. Mevcut durumun düzeltilmesini istiyoruz. aksi takdirde işlerimizi yapamadığımızdan, dava açarak taahhüdü ve hatları iptal edeceğiz.

Murat 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön