03 Nisan 2013 #1722843

Vodafone İş Ortağım Paketinde 300 TL Fatura Geldi!

Her yöne 250 dakika ev hattına 250 dakika her yöne 500 sms olan Vodafone İş Ortağım tarifesi kullanıyorum. Vodafone'dan daha önce kalan dakikaları öğrenme konusunda talepte bulundum. Bu tarifede sorgulanma olmadığı sadece tarifenin %80'i ve %100'ü kaldığında mesajla haber verildiği söylendi.


Geçen ay hattı iptal ettirmek için başvurduk. Mesaj paketimde %100'ü aştığım konusunda mesaj geldi ve paket dışında yaklaşık 10 mesaj attım. fakat aramada %80'i ve %100'ü aştığımı bildiren mesaj gelmedi. Sorgulama gibi bir imkanım olmadığından daha %80'i bile gelmedi diyerek konuşma yaptım. Gelen faturayı öğrendiğimizde dehşete düştük. Son ay 300 TL fatura geldi.

Pervin 96 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön