29 Ağustos 2013

Vodafone İptal Sonrası Bile Fatura Gönderdi!

Hiç şaşırmadım , Vodafone mağdur etmeye devam ediyor . Hattımı taşıdıktan sonra, ikinci fatura daha geldi . İki gün fatura kesim tarihi geçmiş ve bana 76 liralık bir fatura daha geldi. Vodafone'ye hakkımı helal etmiyorum.

Özgür 69 Okunma

Cevaplar

  • Özgür18 Şubat 2016

    O kadar ilgililerki 544 le başlayan numarama dememe rağmen ''Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. '' demişler:) ne acı

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Ö****** M***** U**** İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön