11 Temmuz
#12252044

Vodafone İptal Olan Numaraya Fatura Gönderiyor

Nisan ayında Vodafone 'un hattımızı askıya alıp kullandırmaması yüzünden yıllardır kullandığımız numarayı "mecburen" iptal etmek zorunda kaldık. 2 aydır Vodafone farklı meblağlarda iptal olmuş numaraya fatura gönderiyor.


Müşteri hizmetlerini de aradık defalarca ama bir bilgilendirme yapılmadı. Müşteri temsilcileri her aradığımızda bize geri dönüleceğini söylüyor ama 2 aydır bir sorunu çözemediler.


Yazdığım şikayetler doğrultusunda bana bilgilendirme mesajı attıklarını da söylediler ama tarafıma bir mesaj da gelmediği gibi bize ulaşabilirsiniz dedikleri 05425420000 numaralı müşteri hizmetleri iki tane irtibat numarası alıp size mutlaka ulaşacaklar biz ilgilenmiyoruz, 48 saat içinde size dönülecek dedikleri halde dönülmedi. Tarafıma SMS gönderildiği de söylendi ama bir dönüş olmadı.

Funda Funda 384 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Vodafone’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetiniz ile ilgili olarak takip sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede sizinle irtibata geçilecektir. Dilerseniz Vodafone hakkında görüş, öneri ve taleplerinizi 542 ya da 05425420000 Müşteri Hizmetlerinden bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları