18 Şubat 2014

Vodafone İptal İşlemini Yapmadı

01.01.14'te şikayetimi gerçekleştirdim. 31 Aralıkta sistemden kaynaklı kullanamadığım dakikaları ocak faturasına yansıtmadılar fakat iptalini talep ettiğim şubat paketini iptal etmemişler. 29 ocakta paketin devam ettiğini öğrendim ve iptal için sms gönderdim servis dışı cevabı aldım. Müşteri hizmetlerini aradım oradan da faturaya yansımayacağını ve paketi durduracaklarını söylediler. Nitekim şubat faturasında istemediğim ve iptal için her yolu denediğim bedel yansıtılmıştı, dün de sms yoluyla haksız faturalandırma olmadığı cevabımı aldım. Lütfen 31.12.13, 29.01.14, 05.02.14 telefonla yaptığım görüşmeler tekrar incelensin ve adil bir cevap verilsin. Kendi eksikleri ve hatası.

Fatma 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatma24 Şubat 2014

    Merhaba, Öncelikle Şikayet Var ekibine teşekkür ederim. Dilerdim ki konu bu aşamada değil de daha önce çözülmüş olsun.Sayenizde çok hızlı şeklide daha önce yapılması gereken işlem gerçekleştirildi. Başarılarınızın devamını diliyorum..

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön