08 Ekim 2013

Vodafone İptal İşlemini Gerçekleştirmedi!

Vodafone'la imzaladığım 1 yıllık bir sözleşmenin eylül 2012’de bitimine 1 ay kala müşteri hizmetlerini arayıp ‘hattımın sözleşme bitiminde kapatılmasını’ talep edince ‘otomatik olarak kapanır yenileme istemezseniz’ dendi. Faturalar gönderilmeye devam edilince telefon edip ‘bu işlemi durdurmalarını rica ettim.


En son 26 şubat 17:45'de müşteri hizmetlerinden Z... Hanımla konuşup ricamı yineledim ama daha sonra gönderilen icra takibi evrakları o tarihlerde evde kimse olmadığından gerekli itiraz süreleri de aşıldığından bugüne geldik. Yaşlı bir insanın hayatına mal olmadan bu durumun çözüme kavuşturulmasına aracılık ederek yardımcı olacağınıza inanıyorum.

Kadir 76 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında hattınızda tarafımıza iletmiş olduğunuz şekilde görüşme tespit edilmemiş olup, Vodafone müşteri hizmetlerimiz ile yapılan cağrının dinlenebilmesi için bizi aramış olduğunuz tarih ve saat bilgisi yanında hangi numaradan arama gerçekleştirdiğinizi iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön