06 Eylül 2013 #1998438

Vodafone İptal İşlemimi Gerçekleştirmiyor!

20 TL'ye aylık paket almışım. Yaşlı bir adamım ve bunu hatırlamıyorum. Hattıma ne zaman kontör yüklesem, bütün paramı paket için alıyorlar. Ben bu paketi iptal etmek ve sadece yüklediğim para ile konuşmak istiyorum. Vodafone şubesine ve müşteri hizmetlerine de ulaştım sorunum çözülmedi.


Bana "İptal hy aylık" yazıp 7580'e göndermem söylendi, ama bu verilen numaraya mesajlar iletilmiyor gönderilemedi diyor hep. İptal işlemim de gerçekleşmiyor. Bir şeyi kabul etmek bir tercihse, vazgeçmek de bir tercihtir. Bu şekilde müşteri memnuniyetini sağlayamazsınız. Sorunuma çözümü sizin müşteri hizmetleriniz ya da bayileriniz bulamayacaksa kim bulacak? mesaj yazarak halledin demek işin kolayı.

Pınar 32 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontroller sağlanmıştır. 0 54352***** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 2013-09-30 18:45 tarihinde Aylık Her Yöne Faturasız paketinin iptal durumuna geldiğinin bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön