07 Eylül 2013 #1999352

Vodafone İptal Ettiğim Paketi Yenilemiş!

Ağustos ayı internet kullanımı için almış olduğum 1Gb internet paketinin kullanımı sonrası bundan sonraki aylarda otomatik abonelik ücretinin faturaya yansımaması için sms yoluyla 3636 'ya gönderip birkaç kez iptalini gerçekleştirmiştim fakat servis sistem hatası verdiği için self servis *7000# menüsünden iptalini gerçekleştirmiştim.


07/09/13 itibariyle otomatik olarak paketin yenilendiğini içeren bir sms geldi. Vodafone müşteri hizmetleri ile görüştüğümde yapabilecekleri hiçbir şey olmadığını bundan sonraki aylar için iptal işleminin gerçekleşeceği belirtildi.Sorunlu olarak gerçekleşen iptal etme işlemi sonrası abonelikten doğan ücret alımının iade edilmesini rica ederim.

Yasin 68 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden kontroller sağlanarak, gerekli müdahaleler sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Yasin13 Eylül 2013

    Hiçbir geri dönüş olmadı...

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön