27 Ağustos 2013 #1978990

Vodafone İptal Ettiğim Paketi Yeniledi!

Hattı alıp frezonlu oldum. Bana dediler ilk ay ücretsiz 1 gb sonrasında 15 TL ödersiniz ama ilk ay ücretsiz kullanırken aldığım günün akabinde 1- 2 gün sonra kısa mesaj atarak paketi iptal ettim. 8. ayda 25 TL yükledim birde ne göreyim 21 TL karşılığında 1 gb internetiniz yenilendi diye mesaj.


Vodafone benden haksız yere aldığın 21 TL ile mi zengin olacaksın. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım ücret iadesi yapılmadı. 1 gb interneti hiç kullanmadım bana söylenen pakete kayıt olmuşum diye ne alakaysa interneti olmayan bir telefonla hat duruyor evde yatıyor.

Serdar 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, gerekli kontroller sağlanmıştır. 0 54347***** numaralı hattınız üzerinde yapılan incelemede 06.06.2013 tarihinde SMS yolu ile AYLIK 1 GB internet paketini satın aldığınız görülmüştür. İlgili kampanya gereği ilk ay ücretsiz olup, iptal edilmediği takdirde, sonraki aylarda paket ücreti 21 TL’dir. Ayrıca, bu hususla ilgili 03-07-2013 tarihinde hattınıza aşağıdaki şekilde bilgilendirme mesajı da gönderilmiştir. 03/07/2013 05:51tarihinde tarafınıza gönderilen bilgi mesajı; 21 TL KARSILIGI AYLIK 1 GB SUPER INTERNET PAKETINIZ 06.07.2013 TARIHINDE YINELENECEKTIR. IPTAL ETMEK ISTERSENIZ IPTAL SUPER1GB YAZIP 3636 YA GONDERIN. Bu bağlamda uygulamada hata olmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Serdar28 Ağustos 2013

    İLETMİŞ OLDUGUNUZ KONUDA BİR SORUNA RASTLANMAMIŞTIR :) VODAFONENİN MESAJI

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön