06 Eylül 2013 #1996846

Vodafone İptal Ettiğim Hattımı Kapatmamış!

Uzun süre kullanmadığım USB modem için olan hattımın 11.50 TL borcu için yasal takip mektubu 19.06'da PTT ile elime ulaştı.Mektup tarihi 10.06 idi. 15 gün içinde ödeme yapılması konusu belirtilmişti. Ben de 21.06'da Vodafone Ankara Kentpark(Burak İletişim) şubesine gidip hem borcumu ödedim hem de hat iptal talebimi bildirdim.


İptal edileceğine dair bir kağıt da aldım imzalı kendilerinden. BTK'nın sitesinden gördüğüm üzere halen bir kapama olmamış ve bu konuda yasal yollara başvuracağım artık.Elimde ödediğim fatura fişi, imzalı hat iptal talep belgesi bulunuyor. Bir an önce bu hattın tamamen silinmesi ve kapatılmasını talep ediyorum, aksi halde bu konuda hukuki aksiyon alacağım.

Seda 90 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 17.09.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Seda09 Eylül 2013

    Geçen perşembeden beri oyalıyorsunuz.3 kere aradım ve birinde 2 diğerinde 5 gün içinde aranacağım şeklinde oyaladınız.Geri aranmadım henüz. Hattımın kontörlüye geçirilmesini değil tamamen iptalini ve üzerimden silinmesini talep ediyorum. Yarın 19:00a kadar aranacağım belirtildi ,aranmadığımda ve aranmama rağmen henen iptal işlemi yapılmazsa ve de btk sitesinde o hat halen üzerimde çıkıyor olursa 3 gün içinde hakem heyetime şikayetimi bildiriyorum.

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön