04 Eylül 2013

Vodafone İptal Ettiğim Hat İçin İcra Uyarısı Gönderdi!

Ben 2012 Ağustos ayında 0506 335** hattımın iptali için başvuruda bulundum . Gereken evrakları aldıktan sonra bana hattın iptal işlemi tamam denildi. Bir sonraki ayın fatura geldi yatırdım. Bir daha ne bir bildirim yapıldı, nede mesaj atıldı. Beş aya kadar beş ay sonra bana bir mesaj geldi ödemediğiniz faturalarınızdan dolayı, icra işlemi uygulanacaktır biriken fatura borcunu ödeyiniz .

Bende fatura iptali yaptığım bayii ile görüştüm . Biz kapama işlemini yaptık , evraklar merkeze gönderildi . Bayii ile merkez arasında gidip geldim. Birbirilerini suçlayıp durdular . Çözüm bulamadım . Borcu ödedim genel müdürlüğe dilekçe yazdım ,bana en kısa zamanda dönülecek denildi , 7 ay oldu hala bekliyorum.

Nevzat 250 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın N****** S*** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde 07.01.2013 tarihinden önce iptal talebinizin tespit edilemediği,hat iptal talebi iletildiğinde hattınızın dondurulmuş konumda olduğundan fatura yansıtılmadığı bilgisini paylaşmak isteriz.Bu bağlamda fazladan yansıtılan paket ücretinin bulunmadığı ve ücretlendirilme açısından sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Nevzat04 Eylül 2013

    müşteri hizmetlerinizi çok aradım tüm görüşmeler sizde kayıtlıdır zahmet olmasa bir dinleyin çözüm yerine hep yokuşa sürdüler bende gerek bayinin gerekse müşteri temsilcilerinizin seslerini kayıt altına aldım benden haksız yere 5 aylık fatura bedeli aldınız bunu iade edene kadar ne kadar site varsa hepsine yazmaya devam edeceğim gerekirse bayi ile müşteri hizmetlerini bir birilerini suçlayıcı ses kayıtlarıda var yayınlarım inkar edemiyorlar bayı açık açık biz iptal işleminizi 2012 ağustos ayında yaptık sorun merkezde diyorlar avukatla görüşüp gerekirse mahkemeye veririm genel merkeze açıklayıcı dilekçe faksladım bana o zamanda en kısa zamanda size dönülecek denildi 7 ay oldu kısa buysa uzun nasıl olur kaldı ki bir yılı geçen bir sorun sabrın sonu artık yeter sabretiğim

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön