12 Eylül 2013 #2007965

Vodafone İptal Ettiğim Halde İnternet Paketi Tanımladı!

Vodafone'dan *3636 servisini kullanarak hattıma internet paketi almak istedim, fakat bakiyem yetersiz olduğundan alamadım. Ben de bu internet paketini lazım olmayacağı için tekrar *3636# yi kullanarak iptal etmek istedim. Fakat iki kez denememe rağmen, "İptal etmek istediğiniz pakete şu an sahip olmadığınızdan işleminiz gerçekleştirilememiştir" uyarısı aldım.


Mesajı dikkatli okuyunca mantıken TL yükleyince paket tanımlanmaz diyerek TL yükledim ve 5 dakika geçmeden paket hattıma hiç lazım olmadığı halde tanımlandı. Giden para az olsa da şimdi almak istediğim daha yüksek internet paketini alamıyorum, birkaç TL için de tekrar 10 TL yüklemek istemiyorum. Para iadesini istiyorum.

Emre 497 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında satın almış olduğunuz gprs (internet) paketiniz günlük paket olup, iptal işlemi tarafınızdan yapılamayan bir paket olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre15 Eylül 2013

    Henüz dönüş yapılmadı. 1 TL için 10 TL yükledim gereksiz yere iki gün art arda.

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön