20 Ocak 2014

Vodafone İptal Edilen Paket Ücretini Aldı!

Eşimin telefonundan bir gün önce arayıp iptal ettirmemize rağmen paket ücreti tarafımızdan tahsil edildi. Arayıp bunu konuştuğumda doğru haklısınız dediler fakat dönüş olmadı. Bir de her aradığımda yaklaşık 4-5 sefer her telefonu açan BİS paketiniz var diyor. Ben bütün Vodafone biz BİS paketini iptal ettirmek istiyoruz diye tek tek söylememiz mi lazım?


Şu son 3 güne kadar çok memnumdum fakat hatlarımızı gerçekten değiştirmeyi düşünüyorum. İnternet zaten başlı başına bir bela oldu. Yeni telefon aldım internet ayarı her şeyi tam ne hikmetse bir giremedik 250 mb internet harcamışız. Yalnız ortada hiç bir şey yok çağrı merkezinizi arıyorum problem yok diyorlar.

Ahmet 61 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet28 Mart 2014

    eşimin hattını aveaya tasıdım yakında kendi hattımıda taşıyorum teşekkürler...

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön