16 Mayıs 2013 #1800740

Vodafone İptal Bedeli Olarak 266 Lira İstendi!

12.06.12 tarihinde Vodafone faturalı hat aldım. 12 ay sözleşmeli ve normalde 35 lira gelmesi gereken faturalarım her seferinde 50'den aşağı gelmedi ve Mart ve Nisan aylarına ait toplam 99 liralık faturamı ödemedim. Bu durumda hattım kısıtlandı ve kısıtlanmadan dört beş gün sonra evime kağıt geldi. İndirimlerin iptali bedeli olarak 266 lira ödemem gerektiği yazıyordu.


Müşteri hizmetlerini aradığımda faturamla beraber 365 lira olan borcu 7 gün içerisinde yatırmam gerektiği söylendi. Hattı alırken iptal bedelinden söz edilmedi? Sözleşmenin bitmesine 1 ay kala bu neyin iptal ücretidir? Hat satarken iletişim merkezlerinizdeki arkadaşlar bu konuda neden bilgilendirme yapmıyor?

Eda 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlandığında iade işleminin yapıldığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön