08 Ekim 2014

Vodafone iPhone6 Alamadım

01. 10. 2014 tarihinde Vodafone'un sitesinden iphone6 almak için gerekli şartları okudum. Beni kapsayan şart numarayı taşıyıp diğer Vodafone hattımı referans göstermekti. Bayiye gidip alıp alamayacağımı sordum diğer hat aracılığıyla alabileceğim oldu cevap. Sitede yazan şartı teyit ettim diğer operatörden kontratlı hattı iptal edip Vodafone'a taşıdım. Hattın Vodafone'da aktif olmasından sonra iphone6 almak için gittim alamadım.


Müşteri hizmetlerini aradım iphone6 ya referans hat şartını yanlışlıkla yazdıklarını söylediler. Onların yanlış bilgilendirmesi sonucu kontrat bozdum 1000 TL civarında kontrat bozma bedeli geldi. Telefonu da alamadım. Diğer hattın şartları tutuyordu mağdur oldum.

Levent 356 Okunma

Cevaplar

  • Levent10 Ekim 2014

    Yanlışınız var bana geri dönüş falan sağlanmadı..Şimdi konuyu aradık açmadınıza getirmeyin..Tel kapalıydı derseniz buraya telin kaç saattir online oldugu resimlerini atarım.Anket gerçekleştirmek için arıyorsunuz bunla ilgili dönüş yok.Herkesin şikayetine hep aynı cevap verilmiş yazıktır..

  • Vodafone Temsilcisi10 Ekim 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 10.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön