17 Kasım 2014

Vodafone İPhone 6 Alım Sorunu!

2009 yılından beri Vodafone'un Red tarifesini veya ona muadil olan hangi tarife varsa o tarifeyi kullandım. 2 gün önce cep telefonuma red tarifeli olduğumdan eski iPhone'mu verip iPhone 6 alabileceğim bilgisi verildi. Telefonla bilgi aldığımda, şubat 2014 tarihinden beri red tarifeli olduğumu ve bu yüzden bu kampanyadan yararlanamayacağım söylendi. Fakat cep merkezinin insiyatif alabileceği (eğer çalışan tanıdığımı varsa), KKB notuma bakabilecekleri gibi şeyler söylediler.

Ben cep merkezine gittiğimde telefonu bana ancak 816 TL ödersem verebileceklerini söylediler. 2013 yılında askere gittim ve 2014 şubatta döndüm. Telefonum 5 yılda sadece 6 ay faturasız olarak kaldı. Ama önemli olan tanıdık olması.

Selim 309 Okunma

Cevaplar

  • Selim17 Kasım 2014

    Tanıdık olması bilgisini Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda aldım. Cep merkezini ben bu bilgiyi müşteri hizmetlerinden aldığımı söyleyince doğruladılar. Fakat bugün beni arayan görevli benimle telefonda konuşurken bile "Görüşmelerimiz kalite standartlarımız gereği kayıt altına alınıyor." dese de müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmenin kaydını hala dinlemediğini belirtti. Sorunum ve fikrim değişmedi. Verilen cevap bu kadar olaydan sonra "Böyle bir durum yok" şeklinde. 2 kere müşteri hizmetlerinden, 1 kere de bayiden bu bilginin gerçek olduğunu duyup, şikayet sonrası yok denince. İnsan inanmakta güçlük çekiyor.

  • Vodafone Temsilcisi17 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17/11/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön