04 Nisan 2013

Vodafone İphone 3gs Servis Yok Hatası!

"Mart ayı itibari ile hattımı Vodafone'e taşıdım fakat İphone 3gs telefonumda sık sık "servis yok" hatası alıyorum ve telefonum çekmiyor. Ben defalarca müşteri hizmetleriyle konuştuğum halde çözüm bulamadılar. Sorun telefonunuzdadır dediler 3 ayrı telefon kullandım üçünde de oldu.
Sim kartta sorun vardır dediler.Gittim 12 TL verip yedek sim kart aldım.Hala aynı sorunu yaşıyorum.


Müşteri hizmetlerine bunu söylediğimde sistemde hiçbir sorun göremediklerini o yüzden yapacak bir şey olmadığını söyleyip bir de beni yalancı konumuna soktular. Hattımı taşımaya karar verdim dolayısıyla!

Begüm 282 Okunma

Cevaplar

  • Begüm29 Temmuz 2013

    Sorunun benden kaynaklanıp çözüm üretmemeleri üzerine başka operatöre geçtim. Artık hiç bir şikayetim kalmamıştır. Sağolun sayenizde daha uygun ve ucuz bir tarifeye geçtim.

  • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön