06 Şubat 2014 #2280608

Vodafone Ipadimden İnterneti Kullanamıyorum

054194918*** olan Vodafone hattımı Ipadimden internet amaçlı kullanıyordum. Bütün faturalarımı zamanında ödememe rağmen 1 haftayı geçkin bir süredir kullanamıyorum. Vodafone sitesinde bulunan bütün teknik önermeleri denedim ancak halen herhangi bir düzeltme yok. Bu durumdan dolayı 3 gün önce e-mail attım ancak mailime bir geri dönüş olmadı. 4 gündür müşteri hizmetleri numarasını arıyorum ancak menülerden gerçek bir insanla görüşebileceğim bir yere ulaşamadım, telefon menüsünde dönüp duruyorum.


Fatura ödememe veya teknik bir arıza olması gibi bir durum olmamasına rağmen rağmen böyle bir olayı yaşamaya devam etmemi şiddetle kınıyorum.

Burak 186 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 10.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Burak07 Şubat 2014

    sayın yetkili, zaten tarafınıza günler önce attığım mailde de belirtmiştim ancak ona da bir geri dönüş olmadı.Bu şikayetede henüz bir geri dönüş olmadı.Kolayılıkla çözebileceğiniz gibi görünen bu durumun daha sorun tespitini bile yaptırabilmiş değilim. Lütfen en kısa süre derken ciddi olunuz. saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön