06 Mart 2014

Vodafone IP Numarasından Oyun Üyeliği Ücreti Gönderildi!

Wifi vodem ve internet paketi kullanıyorum, Şubat faturama gelen "Yansıtılan İçerik Ücretleri" başlığındaki 58.74 tl'lik ek ücreti ödemeyi reddediyorum. Vodafone yetkilileri bu ücretin özel servis kapsamında oyuna üye olduğumdan dolayı geldiğini söylüyor, olmadığımı belirttiğimde ise bir internet sitesinde bir yere tıklayarak üye olduğumu ve IP numaram üzerimden faturama ücret yansıdığını, kendilerinin konu ile ilgisi bulunmadığını ve 0216 4740200' ı aramamı söylüyorlar.

Oyuna üyeliğimi iptal ettiler fakat bu faturayı ödemeliymişim. Verdikleri numarada NBS AT destek hattı firması olduğunu söyleyen (hatalı duymuş olabilirim) kişi itiraz kabul etmiyor. Her iki firmayı da şikayet ediyorum.

Yasemin 245 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin13 Mart 2014

    Vodafone firması sorumluluk kabul etmiyor, faturayı ödemem gerektiğini söylüyor. Hiç bir yardımda bulunmadılar. Servis almayı bırakıyorum.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön