02 Eylül 2013 #1989350

Vodafone İnternetin Nerede?

Vodafone bayinden 44+1 liraya 1500 dk, 250 SMS ve 250 MB paketine 12 aylık kontrat yaptım . Daha doğrusu yaptığımı sanıyordum. Bayi bu işi becerememiş. Müşteri merkezini aradım onlarda 24 saatte cevap alacaksınız dedi, ama cevap hiçbir sorun bulunmamış. Tekrar aradım bana kontratımın olmadığını söylediler . Ne işlemi yapan bayi, ne müşteri iletişimdeki personel imzaladığım evraklardan haberi yok. Sözde ikinci aramamda bana kontrat başlangıç SMS gelecekti oda olmadı. Vodafone nerede internetim?

Süleyman 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 542447****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 02.09.2013 tarihinde işlemlerinizin sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön