21 Mart 2013 #1699380

Vodafone İnternetin İptal Edilmemesi!

2,5 sene Vodafone modem ile internet kullandım. 2012 yılının 8. ayında internetimi borçlarımı ödeyip kapattırmak için vodafone çağrı merkezini aradım. internetimin kapatıldığını ve bir daha fatura çıkmayacağını söylediler. Hattımın vergisini ödediğim için ve telefonumda kullanacağım için hat iptali gerçekleştirmedim.


3-4 ay sonra beni Vodafone dan aradılar ve 3 aylık internet faturamın olduğunu ve neden ödemediği sordular. ben ise iptal ettirmiştim ve hiç kullanmamıştım. sonra yasal takip başlatıp bana avukatımın numarasını verdiler. Bu yolla benden 167 tl tahsil ettiler. ben avukat ücretleri çıkmasın diye ödemek zorunda bırakıldım. İtiraz ve şikayet ediyorum. Paramı iade istiyorum.

Volkan 19 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri "

  • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön