09 Eylül 2013 #2001916

Vodafone İnternetim Kısa Sürede Bitiyor!

Vodafene kurumsal müşteriyim . Yıllardır kullanmama rağmen internette bir sorun yaşamama rağmen 4 GB internet paketi son 5 -7 aydır 3-10 gün arasında bitiyor doluyor . Video film vs seyretme indirme işlemim de yok . Aksi halde çok sevdiğim halde önümüzdeki ay hattımı değiştirmek zorunda kalacağım.

Altuğ 81 Okunma

Cevaplar

  • Altuğ18 Eylül 2013

    vodafenden aradılar ama çözüm bulamadılar akıllı telefonunuzdan olabilir dendi vs vs ..halbuki aynı telefonumu 2 senedir kullanıyorum daha önce 5 ay önce daha düşük gb hakkım varken ve hiç kota sıkıntısı yaşamama rağmen ne olur ne olmaz diye 4 gb ta çıkarttığımdan beri 3-10 gün içerisinde %80 hakkınızı doldurdunuz diye mesaj geliyor. üstelik 3G yi çoğu zaman kapalı tutmama rağmen .Kesinlikle vodafen le ilgili bir sorun bu 10 kişilik kurumsal hattınızı kullanıyorum ve çözüm bulamazsanız sürekli gelip giden herhangi bir firmayla anlaşmak zorunda kalacam...İnternet ile ilgili gerekli incelememin yapılmasını ve bu soruna çare bulunmasını istiyorum

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön