11 Eylül 2013 #2006382

Vodafone İnterneti Kullanmadan 10 TL'mi Aldı!

Vodafone özgür genç tarifesinde komple özgürlük paketi kullanıyorum. Paketim konuşma, sms ve internet hakkı içeriyor. Dün yeterli bakiyem bulunmadığı için paketimin yenilenmediği mesajı geldi. Ben de ilk fırsatta bakiye yükleyene kadar 10 TL bakiyem internet kullanımı sebebiyle bitmiş. Ben paketin sona erdiği süre içinde internet kullanmadım.


Zaten paketimde internet hakkım var bakiye yüklemeden neden kullanayım? Telefonumda whatsapp gibi açık uygulamalar kalmış olabilir ama 1-2 saat içerisinde 10 TL'lik bir bakiye kilobyte düzeyindeki bir kullanımla nasıl biter? Kullanmadığım halde hesabımdan düşen 10 TL'nin hattıma iadesini talep ediyorum.

Samet 106 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Android cihazların internet kulanımı olmasa da arka planda otomatik olarak güncelleme yapan cihazlar olduğu bilgisini paylşamak isteriz. Şebeke üzerinden kullanım istenmediği durumlarda cihaz üzerinde "ayarlar-kablosuz ağlar-mobil ağlar-paket veri yada veri etkin seçeneğininin KAPALI " konuma alınması yeterli olacaktır. Bu şekilde işlem sağlandığında hat üzerinden kullanım engellenerek sadece wifi üzerinden bağlantı sağlanabilecektir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön