Toplam çözüm sayısı
..
Vodafone ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

Vodafone İnterneti Düşünmeyin Bile

5.473görüntüleme
Türk
Türk 19 Ocak 20:54
Vodafone İnterneti Düşünmeyin Bile

5448****62 numaralı Vodafone Red Box abonesiyim. 4.5 g internet hızı 150 GB kotalı internet üzerinden sözleşme yaptık. Kota az gelince 4.5 g hız 200 GB yükseltmeyi, müşteri hizmetleri ile adım adım onay vere vere gerçekleştirdim (ses kayıtları kurumda mevcut). Böylece fatura bedelim 139 TL yükselmiş oldu. Ancak bilgi dışında 4.5 g sınırsız internet-sınırsız konuşma-sınırsız mesajlı, toplamda 240 TL'lik bir tarifeye geçirildim. Bu tarifeyle ilgili yazılı sözlü hiçbir başvurum olmadı. Bilakis ilk günden itibaren kuruma 10'larca kez hatanın düzeltilmesi yönünde başvuruda bulundum. Düzeltilmedi.

1-Vodafone firmasında konuyla alakalı bir müşteri temsilcisi bulmak saatlerce sürüyor (1616 sonlu) telefon numaramın arama ve ses kayıtları incelenmeli. 2-Yıllardır neredeyse tüm servis sağlayıcılarla çalıştım. İlk kez bu kadar ciddiyetsiz bir firma görüyorum. Şikayet kayıtlarımın tamamı kapatılmış. Hiç aranmadığım halde arandı görünüyormuşum. Hatta Vodafone satış noktasına gidin onlar baksınlar diyen oldu. 3-4.5 g hız sözleşmemiz, full paket üzerinden faturalandırma yapıldığı halde, 2.5-11 Mbps yani ADSL hızının altında internet kullanmaktayım. 240 TL'ye 2.5 MB hız öyle mi? Modeme takılan sim karta sınırsız konuşma, sınırsız mesaj hizmeti öyle mi?

Vodafone firmasına ait Redbox, evde internet gibi abonelik planlayanlara bu deneyim yol gösterici olacaktır. Biz bugün son kez başvurumuzu yaptık. Artık BİMER ®, CİMER ®, Ulaştırma Bakanlığı, Tüketici Hakem Heyeti, Twitter ® ne varsa deneyip yapılan haksızlığı engellemeye ve duyurmaya çalışacağız

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Galip
Galip20 Ocak 23:34
 

Turkcell'e geçin kafanız rahat etsin, Vodafone yoldan çıkmış durumda

Mert
Mert21 Ocak 17:53
 

Vodafone İnternet gerçekten çok güzel yavaş. Taahhüt biter bitmez mobil hattımı da Türk Telekom'a taşıyacağım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler