01 Mayıs 2013 #1773242

Vodafone İnternete Girilmeyecek Derecede Çekmiyor!

Yaklaşık 20 gün önce Vodafone hesabını bilen internet tarifeli yeni bir hat aldım. Aldığınızda şubeniz bana bu hattın 1 yıl boyunca aynı fiyat üzerinden devam edeceğini bildirmişti. Ayrıca kapsama alanının diğer GSM şirketlerinden daha çok olduğunu söylemişti.


Daha üstünden 1 ay geçmeden bu tarifenize yaklaşık 4 TL zam geldi ve İnternete bağlanıyor ama sürekli kopuyor. Hattımı kapatmak istediğimde ise 55 TL vergi isteniyor. Coğrafi koşullar demeyin çünkü Antalya Merkezde ikamet ediyorum.Müşteri hizmetleriniz telefonu suratımıza kapatıyor.
Bana hattı aldığımda cazip gelen ucuz olması,internetinin daha hızlı olmasıydı. Hiç biri yok sizde.Hizmet kaliteniz 0.

Çağrı 38 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön