Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Vodafone İnternet Yavaşlık Sorunu Ve Şebeke Çekmemesi

profile
30 Mayıs
1.150

Bulunduğum konumda 4.5G full çekiyor. Fakat full çekmesine rağmen sanki hiç çekmiyormuş gibi internet hızım var. Çok yavaş bir hız. Hiçbir şekilde ne Google ®'a girip arama yapabiliyorsunuz, ne de Instagram ® vb. Sosyal medya programlarında takılabiliyorsunuz. Merkez yerlerde çekmesine rağmen internet yavaş merkezden uzaklaştıkça şebeke zaten azalmakta, çoğu yerde 4.5G çekmemekte, herhangi bir zemin katta zaten şebeke komple gidiyor. İnsanların size ulaşabilmesi gerçekten mümkün değil. Bu kadar sorunu sağlayabilecek tek operatör tahmin edeceğiniz üzere Vodafone. Avcıların ortasında 4.5G full çekmesine rağmen internetim nasıl yavaş olabilir anlayamıyorum. Telefondan bir sıkıntı var demeyin Wi-Fi ye bağlandığımda gayet hızlı internet kullanabiliyorum. Adamlar artık şikayet dinlememek için müşteri hizmetlerini robota bağlamış kesinlikle herhangi bir insanla - operatörle konuşamıyorsunuz. Gerçekten realiteden uzak bir operatör firması. Taahhüdüm bittiğinde bende bu operatörden kurtulacağım.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Vodafone Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 sa 50 dk
Vodafone Logo
30 Mayıs 17:36
Umut
31 Mayıs 13:44

Müşteri hizmetlerinize bağlanamıyoruz ki nasıl iletmemizi bekliyorsunuz. Sizin müşteri hizmetlerine bağlanmak survivor'ı kazanmaktan daha zor. Ben bu kadar salakça bir hız görmedim hayatımda ya WhatsApp'ta fotoğraf bile gönderemiyorum 4.5 g full çekmesine rağmen.

Vodafone Logo
06 Haziran 10:47
Umut
09 Haziran 15:27

Söyledikleri hiçbir şey işe yaramadı. Yaptıkları tek şey hat ayarlarından DNS üzerine ayar yapmak oldu. İnternet sorunum hala devam etmektedir. Berbat bir operatör kesinlikle kullanmayın.

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

Vodafone Faturalı Hat 3G Ve 4G İnterneti Çok Yavaş

profile
3 gün önce
366
"Arayıp konum bilgisi istediler teknik ekibin sorunu çözmesi için inşallah çözerler. Teşekkürler..."
vodafone-faturali-hat-3g-ve-4g-interneti-cok-yavas-2.txt
vodafone-faturali-hat-3g-ve-4g-interneti-cok-yavas-1.txt

Vodafone Sınırsız WhatsApp Kullanımından Dolayı Şebeke Kısıtlanıyor.

profile
1 hafta önce
249

Bu sistem sadece Vodafone'da mi var Allah aşkına, sırf WhatsApp ve Instagram uygulamaları kotadan düşmeyen tarife kullanıyorum diye bir görüntülü konuşurken bir se Reels izlerken 2007-2008 yıllarındaki internet çekim gücünden daha ağır bir hal alıyor. İki uygulamayı kullanırken insanın midesi bulanı...

Vodafone Şebeke İnterneti Çekmemesi

profile
3 hafta önce
47

Batman Kozluk ilçesinde şebeke çok kötü, internet hiç çekmiyor. Her ay bir sürü para veriyoruz, ama interneti düzgün kullanamıyoruz. Çok yavaş, sürekli dönüyor. Lütfen bir çare bulun. Vodafone'un bir çare bulmasını talep ediyorum, yoksa CİMER'e de başvuracağım.

Vodafone Bitmeyen Yavaşlık Sorunum

profile
3 hafta önce
13

Vodafone'da 6 yılım ve 6 yıldır bulunduğum bölgede hep bir internet yavaşlığı hissediyordum. 1 yılı aşkın süredir her zaman müşteri hizmetlerine bağlanıyorum ve söyledikleri şey aynı: ya güncelleme yapıyorum telefonunu kapatıp aç, ya da şikayetini iletiyorum diyorlar ve şikayetimin çözüldüğünü söylü...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Vodafone Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 17 sa 50 dk
Benzer Şikayet Yaz