19 Eylül 2013 #2019522

Vodafone İnternet Ücretinde Çığır Açtı!

Daha sonra kullanmak için kenarda duran Vodafone Faturasız hattımı telefonuma taktım. Kalan bakiyemi öğrendim. İçerisinde yaklaşık 12TL yüklüydü. Aradan 3-5 dakika geçmeden bir mesaj geldi. Bakiyemin 10 TL'sini bitirdiğim yazıyordu.


Uzun lafın kısası toplam sadece 4mb (gigabayt değil megabayt...) civarı bir kullanım için hattımdan 10 TL kesmişler. 4 MB hiç 10 TL olur mu? Şoke oldum.


Hemen Vodafone hattımı telefondan çıkardım. Bir daha takacağımı sanmıyorum. Müşteri hizmetlerini aradım hattımı kapattırmak için ama kapatmadılar. Sanırım hattımı başka operatöre taşıyacağım. 4mb=10 TL. Hayret!

Ersan 38 Okunma

Cevaplar

  • Ersan05 Ekim 2013

    Uzman ekiplerin incelemesine gerek yoktu. 4 megabayt kullandım diyorum. 4 megabayt için 10 TL kesmişsiniz. Ben avea ya geçtim. 20 tl ye 2000 megabayt kullanıyorum. Vodafone culara Allah yardım etsin...

  • Vodafone Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden ücretlendirme şikayetiniz 01/10/2013 tarihinde uzman ekiplerce incelenmiş ve internet kullanımlarınıza bağlı olarak ücretlendiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön