24 Nisan 2013 #1761443

Vodafone İnternet Ücreti!

Bir ay önce gelen yüklü faturaya itirazın olumlu sonuçlandı ve Vodafone yaptığı hatayı üstlendi. öncelikle teşekkür ederim ama sanırım bu ödeme faturamdan düşmedi. iki ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm ikisi de farklı şeyler söyledi. bu ay, geçen seferki ödediğinizi söylediğiniz faturanın acısını çıkarttınız sanırım.


2008 den beri Vodafone abonesiyim. 1 saniye bile internet kullanmadığım halde bana internet faturası çıkartmışsınız. artı geçen aydan borcunuz görünüyor diyorsunuz. itirazımı yaptım. ama nasıl sonuçlanacak merak ediyorum. 5 senedir Vodafone abonesiyim.

İlhan 160 Okunma

Cevaplar

  • İlhan25 Kasım 2013

    hattımı tasıdım.bir daha asla sizinle çalışmayacagım gibi asla da önermeyecegim,işyerimde ve arkadaş cevremde ikna edebildigim herkesi sizden hattını tasıması için çalısacagım,ailemde ise kesinlikle asla sizinle kimse calısmayacak.

  • İlhan25 Kasım 2013

    HATTIMI TASIDIM.SANIRIM BU YETERLİDİR.

  • Vodafone Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,542201****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelendiğinde Mart dönemine ait faturanız alacağınıza istinaden tarafımızdan ödendi durumuna getirilmiştir.Mart döneminde ödemeniz gereken tutar Nisan faturanıza borç olarak yansıtılarak probleminiz giderilmiştir.Talebinize yönelik Nisan dönemini kapsayan faturanız tekrar incelendiğinde sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön