11 Nisan 2014

Vodafone İnternet Ücreti

Vodafone bayisinden 30tl ye 6gb lık Vodafone mobile broadband (vın) İnternet paketi aldım. Ödeyecek olduğum ücrete 6 tl de devlet vergisi geleceğini ve faturamın aylık 36 tl geleceği söylendi.

Ancak mart ayı İnternet ücretim 40 tl geldi. 6 gb İnternet kotam dolduğunda İnternet'im açılmaz iken faturanın fazla gelmesini anlamış değilim.Bu hatanın düzeltilmesini istiyorum.Yıllık İnternet ve gsm sözleşmem bitsin Vodafone ile olan işlemlerimi iptal ettirip sözleşme yenilemeyeceğim. İnsanların 5 krş da olsa yanıltılması üzücü.

Erkan 207 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 17.04.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön