16 Temmuz 2013

Vodafone İnternet Ücreti!

Haziran 2013'ten beri telefon ile internete gireceğim zaman Wi-Fi ile bağlanıyorum ve çıktıktan sonra Wi-Fi'yi kapatıyorum. Telefonuma data kullanımıyla alakalı mesajlar ve 116 TL fatura gelince müşteri hizmetlerini aradım. Vodafone internetimin açık olduğu, Wi-Fi ile bağlansam bile bu yüzden Vodafone üzerinden nete girdiği ve ücretlendirme yapıldığı söylendi.


İtirazıma karşılık da kapatma talebinde bulunmadığım için hatalı ben oldum. Açtırma talebinde bulunmadım ve açık olduğundan haberdar edilmedim. Kapatma talebinde nasıl bulunabilirim. İnternet ücretinin iadesini istiyorum. 2005'ten beri kullandığım bu operatörü taahhüdüm dolar dolmaz değiştireceğim ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım.

Serap 54 Okunma

Cevaplar

 • Serap24 Temmuz 2013

  Tabiki Vodafone'dan geri dönüş yapılmadı. Wi-fi ile internete bağlandığım halde vodafone kendi operatöründen kullanıldığını söylüyor. Hattım üzerinden internet kullanımı için bir talepte bulunmadım.Kafanıza göre insanların uygulamalarını yönlerndiriyorsunuz. Kimden ne kadar koparabilirsek!!! En kısa zamanda bu hattan kurtulacağım bir daha da asla önermeyeceğim kimseye...

 • Serap24 Temmuz 2013

  Kesinlikle ilgisiz bir firma. En kısa zamanda kendimi kurtaracağım

 • Vodafone Temsilcisi18 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 543841xxxx numaralı hattınızda Temmuz döneminde internet kullanımlarınız mevcuttur. İnternet kullanımlarınızdan dolayı ücretlendirilmiş olduğunuzu iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Serap17 Temmuz 2013

  542 numaralı Müşteri hizmetleri çalışanlarına eğitim verilirken aynı şeyleri tekrarlayıp insanları sinir edin, deniyor galiba.. Konuyla ilgili bilgileri olmadığı gibi müşteriyi haksız çıkarmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ne kadar anlatsanız da öğrendikleri tek cümleyi tekrarlayıp sizi zıvanadan çıkarıyorlar.

 • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön