11 Şubat 2014 #2288029

Vodafone İnternet Sorunumla İlgilenmiyor!

01/02/2014 - 11/02/2014 günleri arasındaki güncel fatura detayım 73 lira. 30 tl olan tarifeme hiç bir zaman 30 tl ödemedim. Her zaman yüklü miktarlar ödedim. Çok sayın Vodafone müşteri hizmetleri internet kullanımından kaynaklı olduğunu söylüyor fakat sorunuma çözüm istememe rağmen türlü bahaneler üretiliyor.


Geçen haftadan beri 3. kez aramam rağmen sosyal ağları ücretsiz kullanabileceğim link gönderiyoruz demelerine rağmen müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar göndermiyorlar ve faturam her gün katlanıyor.

Hilal 175 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Hilal15 Şubat 2014

    vodafone sorunumla ilgili geri dönüşte telefonuma ulaşamadığı yalanını sms ile söylediler. teşekkürler çok sayın ilgisiz vodafone !!!!

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön