21 Temmuz 2014

Vodafone İnternet Sorunu!

Vodafone ile yaşadığım dertler maalesef bitmiyor. Daha önce kampanyalardan dolayı bir çok kez sıkıntı yaşadığım gsm hattı şimdi de internet ayarları sorunu ile yine beni çaresiz bıraktı. Telefonum için uygun ayarların yüklü olmasına rağmen bazı görsel sayfaları açmadığı için müşteri hizmetlerinden yardım istedim fakat bunun abonelik işlemlerinin yapıldığı şubelerde iyileştirildiği bilgisi verildi şubeye gittiğimizde ise müşteri hizmetlerinden yapıldığına dair bilgi alıyoruz.


Şikayetim şu ki Türkiye'nin önder gsm hattı olacağız diye yetersiz personelleri call centerda çalıştırmaktadırlar .İnsanları yalan yanlış yönlendirmeleri bitmemektedir. Yetkililer ilgilenmeli.

Ali 1.976 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön