19 Mart 2013 #1695196

Vodafone İnternet Sorunu!

Vodafone dan yeni hat aldım ve 10. aydan bu yana 500 mb internet paketim + 14 tl karşılığında adil kullanım hızı 250 mb olan sınırsız cepnet250 paketim olduğu halde her ay gprs kullanımı nedeniyle ücretlendirme yaşadım.


25. 11. 2012 tarihinden beri Ece Telekom Çakırhamam şubesinin yardımıyla fatura itiraz kaydı açtırdım ve 2706 saattir tarafıma dönüş yapılmadı son fatura olarak 150 liralık bir fatura ödedim ve bunun 90 lirası gprs olduğu gözükmektedir. Numaramın üzerindeki kayıtlara bakılıp bana acil dönüş yapılmasını ve gerekli düzeltmenin sağlanmasını rica ediyorum.

Erdem 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 545633****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işlemlerinizin başlatıldığı görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön