02 Eylül 2013 #1988370

Vodafone İnternet Paketini 1 Ay Kullandırmıyor!

31/08/2013 tarihinde gündüz saatlerinde NetAvantaj250 Süper İnternet paketi aldım. Vodafone'den önce Turkcell operatörünü kullanıyordum. Hat geçişi yaparak Vodafone'a geçmiştim. Vodafone'de 31/08/2013 23:59'da paketiniz bitecek diye mesaj geliyor. Ben bu internet paketini 24 saatten az bir süre kullanayım diye mi aldım? Neden aldığım paketi 1 ay boyunca kullanamıyorum. Böyle şey görmedim. Paketimin ya da alınan ücretin iadesini istiyorum.

Arda 44 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, hattınızda Net Avantaj 250 MB internet paketi tanımlı olduğu görülmüştür. Kullanım hakkınız ve pakete ait ücret fatura kesim tarihine göre kullanılan gün sayısına oranla eşit olarak verilmektedir. Fatura kesim tarihi sonrası yeni dönemde kullanım hakkı ve ücret tam olarak yansıyacaktır. Sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön