23 Eylül 2013 #2025353

Vodafone İnternet Paketimin Yarısını Kullanamadım!

Yıllardır Vodafone kullanıcısıyım. Geçen aylarda internet paketi tanımlattım. Bu ayın ortasında ise telefonumu garantiye göndermem nedeniyle internet paketimin yarısını kullanamadım. Müşteri hizmetlerini aradım elimde olmayan nedenlerle kullanamayacağım internetimi önümüzdeki aya aktarımını rica ettim.


Garanti elinde yok tel vermedi eski bir telefon kullanıyorum işimi görsün diye. Suçum ne? Neden kullanmadığım hem de elimde olmayan nedenlerle para ödeyeyim? B. Hanım çağrı merkezindeki çok da yardımcı oldu. Neden işim görülmüyor? Olamayacak bir şey söylemiyorum.

Meltem 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde internet paketinizin iptali sağlanmadığı sürece fatura kesim tarihinde otomatik olarak yenilendiği bilgisini paylaşmak ister,mevcut uygulamanın bu yönde olduğunu aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön