07 Şubat 2014 #2280906

Vodafone İnternet Paketimi Haksız Yere İptal Etti!

30.01.2014 tarihinde 0850252**** Vodafone Tempo çağrı merkezinden İ. Bey tarafından arandım. Devreden dakikayla ilgili bir tarifeden ve 1 TL indirim ile konuşma süremin 2 katına çıkacağından bahsetti.İnternet paketimde değişiklik olacak mı diye sorduğumda "hayır olmayacak " deyince ben de değişikliği onayladım. Ertesi günden itibaren internetim gitti. Nedenini öğrenmek için Vodafone'u aradığımda "yeni bir pakete geçince eski pakete ait olan haklarınız iptal olur" dendi. Fakat personeliniz böyle bilgi vermedi dedim. Çağrınız dinlenip, haklı iseniz internetiniz açılır dendi. Çağrım dinlendi mi dinlenmedi mi bilemiyorum ama gerçek şu ki sanırım 15 yıllık operatörümle mahkemelik olacağım.

Tolga 79 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tolga10 Şubat 2014

    Herhangi bir çözüme ulaşma durumu söz konusu değildir. Sorunu hukuki yollarla çözüme ulaştıracağımın bilgisinin vodafone firmasına ulaştırılmasını rica ederim.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön