04 Eylül 2013

Vodafone İnternet Paketimi Habersiz Değiştirmiş!

31 Ağustos 2012'de verdiğim 75 TL her yöne 2000 dk. 2000 sms 2gb internet paketimi benden habersiz son ay değiştirmişler. Taahhüdüm bulunmasına ve belgesi olmasına ve kanıtlamama rağmen değiştirmişler.

Vodafone müşteri hizmetleri durumu kabul etmesine rağmen birşey yapamayacağını parayı ödememi söyledi. Yetmiyor gibi 1 Eylül 2013 tarihinde 500 dk her yöne 29.90 TL'ye geçtiğim tarifeme yanlış uygulama yapmışlar.

1 -3 Eylül 2013 arası 121,66 TL güncel dönem borcum görünüyor. Aradım yine hata olmuş kusura bakmayın ama yapacak bir şey yok dediler. Çok ciddi bir mağduriyet yaşıyorum. Yarın savcılığa suç duyurusunda bulunup ses kayıtlarımı talep edip tazminat davası açacağım.

Gaye 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Gaye08 Eylül 2013

    henüz hiçbir olumlu sonuc alamadım. ve malesef inatla kesin birşey söyleyemiyoruz bekleyelim görelim bakalım gibi alaycı bir çözüm buldular dalga geçer gibi.. 5 yıldır memnuniyetimi paylaşmaktan gurur duydugum Vodafone ile bu gidişle tüm bağlarımı koparacağım ve bağı olanlarıda vazgeçirmek için ne lazımsa yapacağım gibi görünüyor..

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön