26 Ağustos 2013 #1975908

Vodafone İnternet Paketimi Güncellemedi!

Vodafone 18. 06. 2013'te tarafıma 12 ay sabit fiyat garantisiyle kampanya sms'i yolladı. Sms'i fotoğraf olarak ekledim. Detaylar orada. Onay verdim. Lakin internet paketim güncellenmedi. Çağrı merkezini arayıp şikayette bulundum. Bana''size böyle bir sms atmadık''dendi. Şikayetim işleme alındı ve bir problem olmadığı yönünde mesajla da geri dönüldü. Sms'in fotoğrafını ekledim.


Tekrar aradım itiraz ettim, ''Cep şubelerimize gidip, gelen mesajı gösterip yeni bir şikayet oluşturun''dedi müşteri hizmetleri. Cep şube yeni şikayet kaydı oluşturdu. BTK'nın verdiği yasal süre bittiği halde dönüş yapılmıyor. 23. 50 sıralarında tekrar aradım fakat sürekli oyalıyorlar. Taahhüt yaptığım için çıkamıyorum.

Ödül 93 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza opsiyonunuzun yüklenmiş olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön