16 Haziran 2014

Vodafone İnternet Paketim Yok Olmuş!

Kullanmakta olduğum telefon Nokia markalı 1203 hattıma tanımlı 2 GB internet tanımlı lakin ben kullanamıyorum. Ben yıllardır da bu markalı ve bu model telefonu kullandım. Bir gün bakiye kontrolü yapmak için Vodafone'un 7000 numarasına mesaj gönderdim gelen cevabı görünce şok oldum telefonumdan 1 GB internet yok olmuş nasıl olduğunu anlamak için Vodafone müşteri hizmetlerini aradım 06.06.2014 tarihinde 14:21 de müşteri temsilcisi G. hanıma durumu anlattım bana telefonun güncelleme yaptığını bundan dolayı internetimin gittiğini söyledi 20 dk boyunca derdimi anlattım çözüm bulamadık ve ben size kayıt oluşturayım dönüş yapsınlar dedi. Bana hala bir açıklama yapan olmadı.

Ferit 167 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön