04 Nisan 2013 #1725355

Vodafone İnternet Paketim Olmasına Rağmen Ücretlendiriliyorum!

Hattımda tanımlı internet paketim olmasına rağmen, internete girdiğimde ücretlendiriliyorum.
Günlük max 10 TL limit olduğundan 3 günde 30 TL ücretlendirildim.
Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini her gün aramam rağmen, hiç bir çözüm alamamakla birlikte, "Efendim ücretleri iade edeceğiz" deyip hiç bir şey yaptıkları yok.


Ayrıca müşteri hizmetlerinden son görüştüğüm, D. Hanım'ın, sorun benden kaynaklanıyormuş gibi konuşup, başından atmaya çalışmalı hiç hoş bir davranış değildi. Sorunum devam ediyor ve her gün 10 TL kaybetmeye devam ediyorum. Tüm bu süreçte bu kadar ilgisiz davranan Vodafone u kınıyor, sorunumun biran önce çözülmesini istiyorum.

İrşad 23 Okunma

Cevaplar

 • İrşad25 Nisan 2013

  Lütfen sırf cevap vermiş olmak için cevap vermekten vazgeçin artık. Gönderdiğiniz mailde şu kadar iade ettik demişsiniz. iyi de benden o kadar mı kestiniz? Ne benden kestiğinizden haberiniz var, ne tam olarak ne kadar iade edildiğinden. 20 gün den fazla süredir verdiğim uğraşta, görüyorum ki, müşteri hizmetleriniz tam bir fiyasko. Ben artık sizden çözüm beklemiyorum. Bu zamanı kendinizi düzeltmeye harçayabilirsiniz.

 • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 22.04.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • İrşad05 Nisan 2013

  Bu şikayetin nedeni, ilgili birimin ilgisizliği, çözüm üretememesi. Hattımda tanımlı internet paketimdeki mblerin bitmediği ama lira düşümü yapıldığı kabul edilmesine rağmen, bana "herhangi bir sorun yok" diye mesaj göndermesi. Ve yapılan bir çok hata... Lütfen "müşteriyle ilgili" olan ilgilileri yönlendirin.

 • Vodafone Temsilcisi04 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön