21 Kasım 2013

Vodafone İnternet Paketim Olduğu Halde Ücret Kesiyor!

Hattım Vodafone ve cep özgür tarifem var. Her ay 30 tl kontör yüklemekteyim. Yükleme karşılığında pakette olması gereken kampanyalar yüklenmekte. Her yüklememde 120 dk aylık konuşma süresi, facebook, twitter, msn bedava kullanma gibi paketlerim tarafıma geliyor. Ancak ben bu bedava paketinden kontörüm olduğu sırada kampanya dahilinde olmama rağmen kontörümden düşmekte.

4440542 çağrı merkezini aradığımda bana http://m. facebooktan. Giriş yaptığım sırada kontör düşmeyeceğini belirttiler ve bunun üzerine giriş yaptım tekrar kontör düşüşü oldu ve tekrar çağrı merkezini aradım. Facebookta yorum beğeni gibi bir şey yapmayacakmışım.

Merve 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik tarafınıza yapılan geri dönüşte ulaşılamadığı bilgisini paylaşmak isteriz. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön