26 Şubat 2013

Vodafone İnternet Paketim Çok Çabuk Bitti!

Kullandığım Vodafone tarifesi kapsamında aylık 1 GB internet kullanım limitim var. Normalde her ayın 15'inde yenilenmesi gereken paketimle ilgili bu ayın 23'ünde bir mesaj aldım.Aldığım mesajda tarifemin %80'ini kullandığım yazıyordu.Bundan 1 saat sonra tamamını kullandığım mesajı geldi. Yani Vodafone'a göre 8 günde 800 mb, 1 saatte 200 mb internet kullanımı yapmışım.


Bunun ardından 2 gün üst üste maillerime bakmak için internete girdiğimde ikisinde de 5'er liralık kullanım yaptığım mesajı geldi.Vodafone çağrı merkezini aradım, inceleme talebinde bulundum. Ama ortada bir sorun görülmediğini söylediler.Ne çağrı merkezlerinden ne de Vodafone'dan hiç memnun değilim.

Bora 453 Okunma

Cevaplar

  • Bora27 Şubat 2013

    Gönderilmiş olan diğer şikayetleri de inceledikten sonra Vodafone şirketinin çözüme yönelik bir tutumda bulunmayacağından neredeyse emindim. 1 saat içinde 200 mb data kullanımı yapmış olabileceğime inanmıyorum ve kabul etmiyorum. Ya uyarı mesajlarınızı zamanında göndermiyorsunuz ya da data kullanımını doğru takip etmiyorsunuz. İki türlü de zararlı çıkan taraf müşteri oluyor.

  • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, data kullanımlarının tarifenize uygun ücretlendiğini belirtmek isteriz. Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşmektedir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön