19 Kasım 2014

Vodafone İnternet Paketim Bu Kadar Hızlı Bitiyor Olamaz!

04.11.2014 tarihinde yükleme yaparak paketimi yeniledim. Paketim dahilinde ki 2 GB internetin 15.11.2014 tarihinde yüzde 80'inin kullanmış olduğum tarafınızca iddia ediliyor. Bu kadar kısa sürede whatsapp ve Facebook uygulamalarını kullanarak harcadığım internetin biteceğini düşünmüyorum.

Konuyu şubelerinizle paylaştığım zaman Vodafone'da genel anlamda böyle bir sorun olduğu cevabını alıyorum Vodafone olarak sizin böyle bir mağduriyetiniz varsa bunun ceremesini müşterileriniz olarak biz çekmek zorunda değiliz, geçen ayda aynı sorunla karşılaştım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Özlem 73 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 24.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özlem19 Kasım 2014

    Konuyu size yazmistim ancak cevap alamadım umarım dediginiz gibi olur ve en kısa sürede cevap alirim

  • Vodafone Temsilcisi19 Kasım 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön