25 Mayıs 2013 #1801925

Vodafone İnternet Paketi Ücreti!

Geçen ay internet abone paketini iptal ettim. bir kaç gün önce 25 tl kontör aldım alır almaz da paket için para çekildi. nasıl bir sisteminiz var paket için çektiğiniz para yüzünden konuşma paketi yapamıyorum. internete giriyorum yapabileceğim işlem yok acaba ne zaman geri döneceksiniz operatör değiştirince mi merak ediyorum. malum kontörü konuşmak için yükledim de sizin kafanıza göre para çektiğiniz internet paketi için değil.

Özer 10 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvarcom sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,507657****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde AYLIK 1 GB internet paketinizin iptal edildiği ve 15.06.2013 tarihine kadar kullanım sağlayabildiğiniz görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön