09 Ocak 2015

Vodafone İnternet Paketi Tanımlayamıyor!

Yaklaşık 1 hafta önce Vodafone'un sitesinde gördüğüm 12 ay taahhütlü 7 GB paketi almak için Vodafone'u aradım. Operatör en yakın Vodafone'a giderek taahhüt karşılığı paketi alabileceğimi söyledi. Gittim; ancak bayii paketi tanımlayamadığını yeni hat almam gerektiğini, böyle bir paket olmadığını söyledi.


Telefonla müşteri hizmetlerini yeniden aradım; telefondaki arkadaş paketin var olduğunu başka bir bayiye giderek alabileceğimi söyledi; ancak gittiğim 2 bayide de paketi tanımlayamadılar. Paketten vazgeçmiştim ki bugün Vodafone'a kayıtlı bir telefondan arandım bayiyi bilgilendirdiklerini interneti alabileceğimi söylediler, ama gittiğimde gene aynı manzara. Oyun mu oynuyorsunuz anlamadım!

Erhan 1.076 Okunma

Cevaplar

  • Erhan17 Ocak 2015

    Sözde geri döneceklerdi;ancak ne arayan var ne soran.

  • Erhan09 Ocak 2015

    Her konuda ulaşabiliyoruz; ancak hiçbir konuda sorunlara çözüm bulamıyoruz.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön